Щоденник пришкільного табору

16 червня – Закриття табірної зміни

Літо – це час, коли учні мають можливість відпочити від шкільних турбот. Для того, щоб кожна дитина повноцінно відпочила,творча група досвідчених учителів розробила і провела величезну кількість різноманітних, цікавих і змістовних заходів.

Ось і сьогодні діти побували на екскурсії. Нас радо зустріла пожежна частина нашого міста. Тут вихованці табору познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Працівники пожежної частини показали пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж і рятування людей, яке знаходиться в пожежних автомобілях. Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для учнів. Бо ще одне нагадування дітям про правила безпеки на канікулах не завадить.

Після екскурсії діти повернулися до школи, де і відбулося Закриття табірної зміни. Свято розпочалося з урочистої лінійки «Табір, до побачення», де діти мали змогу презентувати виступи загонів. А далі нагородження активних учасників конкурсів, змагань та отримання сертифікатів від ПриватБанку за участь у квесті. По обіді в таборі провели конкурс «Караоке».

Так у щоденних клопотах промайнула табірна зміна. Та в пам’яті залишаться неповторні дні щасливого безтурботного дитинства.

Цей чудовий сонячний день був би найщасливішим для членів англомовного загону, якби не присмак прощання. Швидко пролетіли три тижні, тому що кожен день був цікавим та неповторним. Екскурсія до центральної аптеки № 63, вже звичні улюблені рухливі ігри, діалоги, конкурси, жарти... І англійська виявляється не така вже й важка, коли все це для задоволення, в ігровій формі, у невимушеній дружній атмосфері. Прощальний концерт наших талановитих таборян завершає цей сезон.

До побачення, таборе, до нових зустрічей наступного літа. Але справжні знавці англійської мови не мають канікул, бо повторюють улюблені вірші, переглядають мультфільми та перегортають сторінки англійських казок майже щодня. Англійська - дуже вимоглива леді, вона не любить ледачих, а всім своїм прихильникам зичить добра, щастя та цікавого відпочинку.

15 червня – День веселої гри

Ранкова зарядка та смачний сніданок – традиційний початок дня. Щоб налаштуватися на тематику дня з учнями провели художній конкурс «Моя улюблена іграшка». Таборяни придумували найкращу рекламу для своєї улюбленої іграшки та презентували її в загоні.Діти із задоволенням стали учасниками розважальнихігор «Паперова леді» та «Фантастичні мумії» де представили моделей, одягнених у незвичний одяг. Учасники були нагороджені солодкими призами. Після обіду пограли в цікаві рухливі ігри в міському парку відпочинку.

The Day of Environment

Початок дня навколишнього середовища не порадував учнів щедрим червневим сонечком, але на бадьорий настрій дітей це не вплинуло. Різноманітні презентації з теми «Save Our Planet» виявились дуже цікавими. А попереду на таборян чекали ще більш захоплюючі події – пікнік, рухливі ігри, конкурси та змагання в міському парку відпочинку. Пісня «It’s a Wonderful Life» додала настрою спілкуватися англійською.

14 червня – День здоров’я

Сьогодні в таборі – День здоров’я. На нього чекали вихованці найбільше. Цей день був проведений за межами міста, в селі Сенькове. Діти завітали до яхт-клубу і здійснили чудову прогулянку річкою на теплоході «Петро І».Катання на яхті – це мрія кожного. Хто не хоче побачити красиві краєвиди рідного краю, відчути теплий дотик свіжого повітря на обличчі? Вихованці були у захваті від можливості потримати кермо і стати на мить помічником капітана. Щоб прогулянка залишила лише приємні враження, вихователі провели бесіду з безпеки. Річкова прогулянка подарувала дітям заряд позитивних емоцій, нових відкриттів і відмінний настрій.

The Day of Creativity

Мета англомовного загону не лише підвищувати рівень володіння англійською мовою, а й розвивати креативний потенціал учнів, тому тема дня 14. 06.2016 - «The Day of Creativity». Учні залюбки розповідали про свої хобі, тому презентація «Світ моїх захоплень» пройшла жваво й цікаво. Лексико-граматична гра «My Favourite Subject» спонукали учнів пригадати солідний пласт вивченого раніше матеріалу та вживати розмовні моделі оперативно та доречно. Юні таборяни не тільки розповідали про свої улюблені предмети, а й демонстрували грамоти, медалі, дипломи за видатні успіхи в тій чи іншій галузі.

Вікторина «Тhe Most Intelligent» завершила цей напружений, але захоплюючий день.

13 червня – День спортивних розваг. Олімпійський день

У пришкільному таборі «Барвінок» стало доброю традицією проводити Малі Олімпійські ігри, в яких головне - прагнення до перемоги, дружба, взаємодопомога і, звичайно, спортивний азарт. Ось і 13 червня був проведений такий олімпійський день, до якого учасники готувалися заздалегідь. Вони готували емблеми і девізи, тренувалися фізично та прочитали чимало пізнавальної літератури спортивної тематики. Олімпійський день розпочався незвичною ранковою зарядкою – спортивним танцем під керівництвом Коробова Сергія Петровича. Потім всіх чекало свято Відкриття Малих Олімпійських ігор. Продовження цього дня відбулося в загонах, де вихователі провели бесіду «Українці на висоті олімпу» та вікторину «Історія олімпійського руху», у ході якої потрібно було показати знання з питань здоров'я та спорту, проявити кмітливість.

Для загонів "Сонечко" та "Веселий вулик"(1-4 класи) були проведені "Веселі старти" та гру «Зірниця».

До дня олімпійця приєднався і мовний загін (5 класи). Діти взяли активну участь у низці спортивних змагань, під час яких спілкувалися англійською мовою.

Усі учасники із задоволенням виконували завдання, за що отримали заохочувальні призи у вигляді смайликів. Весело і цікаво пройшов олімпійський день в таборі, а діти отримали безліч яскравих вражень і позитиву.

У англомовному загоні

Навіть дощова погода не зіпсувала настрій юних таборян англомовної групи, які вишикувались на лінійці відкриття Малих Олімпійських ігор. Веселі спортивні змагання, вікторини, конкурси, призи переможцям замість сонечка освітлили задоволені обличчя дітей. Ще більше пожвавлення викликав прихід волонтерки - випускниці програми «FLEX», Бикової Марини. Після веселої зарядки, яку залюбки виконують і американські однолітки, волонтерка перейшла до іншої частини програми дня «The Day of Beauty». Скромні, але привабливі модні зачіски , помірний макіяж, обговорення правильного сприйняття модних трендів у одязі – це все ж неповний перелік подій цього дня. А головне, діти навіть не помічали, що під час жвавих дискусій вони повторювали лексику, граматичні конструкції, набували навичок спонтанного мовлення.

10 червня – День творчості

10 червня в таборі пройшов День творчості. Після сніданку діти відвідали РБК, де відбувся перегляд пізнавально-навчальних фільмів у форматі 3D. Після перегляду вихователі провели конкурс читців віршів Т. Г. Шевченка біля пам’ятника Великому Кобзарю, на якому учні мали змогу показати творчі здібності декламаторів. Переможців нагородили грамотами. Також в таборі працювали студії «Чарівна палітра» та «Умілі ручки». Вихованці взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Природа очима дітей». Сонячний день творчості залишив незабутні враження в усіх учасників табору.

Healthy Way of Life

Що може бути дорожчим за здоров’я? 10.06. 2016 діти англомовного табору провели під гаслом «Healthy Way of Life». Всі були в захваті від цікавих рухливих ігор на свіжому повітрі, від різноманітних конкурсів та вікторин. Захист групових проектів став уже звичайною формою діяльності загону. Тема колективного творчого завдання «Sport in Different Countries» нікого не залишила байдужим. До того ж сама природа у яскравий літній день сприяла чудовому настрою юних таборян.

9 червня – День природи

Повноцінний відпочинок завжди асоціюється у нас з природою. Тому ще один день в нашому пришкільному таборі «Барвінок» був приурочений шанобливому ставленню до неї. Робота в загонах розпочалася з години спілкування «Умій побачити красу природи». Велике задоволення приносять дітям творчі конкурси. І сьогоднішній не став винятком. Першим став конкурс «Мов метелики літаємо, букетики складаємо». Квіти цих букетів стали в нагоді під час іншого конкурсу виготовлення квіткової композиції «Моя Україна». Результатом спільної роботи загонів стала карта України, зроблена з квітів та трав. Метою проведення Дня природи в нашому пришкільному таборі було виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Крім того вихованці сьогодні побували у краєзнавчому музеї на оглядовій виставці, де дізналися багато пізнавального.

День закінчився рухливими іграми на свіжому повітрі. І знову ж – з ПРИРОДОЮ разом!!! Емоційно піднесені та задоволені, діти з нетерпінням чекають наступного табірного дня.

The Day of Tasty Food

The Day of Tasty Food в мовному загоні розпочався з ігор «Bingo», «Find the Words», під час яких діти відгадували слова, продемонструвавши знання лексичного матеріалу.

За для того, щоб діти вживали не лише смачну, а й здорову їжу, вихованці загону були запрошені на екскурсію до медичного коледжу ім. М.С. Шкарлетової, після якої вони створювали та захищали проекти «Healthy Food». Також протягом дня діти складали рецепти корисних і смачних страв та інсценували діалоги на свіжому повітрі.

8 червня – День вишивки

У пришкільному таборі «Барвінок» сьогодні відбувся День вишивки. Діти з почуттям гордості, патріотизму, любові до України, одягли яскраві, вишиті українські сорочки і виконали справжнє дефіле. Вихованці малювали плакати про Україну, слухали та виконували українські пісні.

Крім того відвідали «Планетарій», що завітав до нас у гості. Екскурсія була дуже цікавою і пізнавальною. Діти дізналися про те, як орієнтуватися на місцевості, про сузір'я, їх назви та найяскравіші зорі. Виразності додавали фрагменти мультфільмів та кінофільму.

Вихованцям дуже сподобалась вишиванки друзів табору та екскурсія.

Ukrainian Traditions and Holidays

Сьогоднішній день пройшов під гаслом «Чи добре ти знаєш свята і традиції?». Діти розгадували кросворди, виконували лексичні і граматичні завдання, читали цікаві тексти та робили післятекстові завдання. Гарні враження справила на дітей екскурсія до міського краєзнавчого музею, де діти ознайомились з українськими національними традиціями та порівняли їх з традиціями мешканців Великої Британії. Діти з задоволенням вчили та декламували вірші про свята, співали пісні, отримали приємні враження.

7 червня – День музики

7 червня в таборі проходив «День музики». Музика – стародавній вид мистецтва, здатний об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Цього дня музично-розважальна програма розпочалася ритмічною зарядкою під музичний супровід під керівництвом Коробова Сергія Петровича. Музична програма зібрала у своєму колі любителів поспівати і тих, хто полюбляє послухати гарне виконання. Пісенний вернісаж допоміг виявити справжні таланти. Усі жителі табору поринули у чарівний світ музики. Діти готували колективні та індивідуальні пісні. Музичний керівник Сердюкова Ганна Анатоліївна нагородила переможців програми.

English Day

07.06.2016 вихованці загону «Friends» провели незвично. День почався з того, що діти виконували креативні завдання, направлені не лише на підвищення рівня володіння іноземною мовою, а й для розуміння важливості знання мови при виборі різноманітних професій. Тому відвідування Приватбанку , де була проведена екскурсія, та переглянуто відеофільм «Financial Operations» переконали їх в необхідності вивчати та удосконалювати свою англійську.

Після обіду діти з задоволенням створювали власні проекти «My English» та готувались до їх захисту.

6 червня – День спорту

Шостий день табірної зміни пришкільного табору відпочинку пройшов під девізом: "В здоровому тілі - здоровий дух".

"День спорту" розпочався з традиційної ранкової зарядки. В кожному загоні були проведені бесіди та інструктажі з техніки безпеки під час рухливих ігор. Далі відбулося представлення команд та розпочалися малі олімпійські ігри. Цей день сприяв збереженню та зміцненню здоров'я дітей, формуванню пізнавальних інтересів про історію й розвиток спорту. Ігри в шахи та шахмати дали змогу вихованцям зануритися в себе і продемонструвати свою вмілість, швидкість, спритність, витримку та спортивний характер.

Цей день запам’ятався дітям веселими спортивними естафетами та вікторинами.

День спорту показав, що вихованці кожного загону готові з гідністю подолати поставлені завдання.

Shopping

06.06.2016 вихованці мовного загону «Friends» провели весело та корисно, адже темою дня був «Shopping».

Спочатку діти опрацювали лексику з теми «Kinds of Shops». Потім учні об’єднались у дві команди і змагались між собою, виконуючи завдання «Find the Words», «Read and Match», « Listen , Say and Fill In», «The Best Dialogue», «I’m Cooking». Вихователі підбадьорювали учасників призами. Після ігор на спортивному майданчику учні переглянули та обговорили фільм «Shops in Great Britain».

Після такого насиченого дня діти будуть впевнено почувати себе, роблячи покупки за кордоном.

3 червня – День сміху

В таборі відпочинку "Барвінок" відбувся День сміху. Цього дня діти брали участь у конкурсах, жартівливій спортивній естафеті, співали веселі пісні під керівництвом Сердюкової Ганни Анатоліївни. Всі з великим задоволенням розповідали гуморески та жарти. А найбільш талановиті отримали невеличкі заохочувальні призи.

3 червня вихованців табору запросив до себе в гості ПриватБанк, єдиний відкритий для дітей банк в Україні. Тренери запропонували школярам взяти участь у квесті, під час якого ознайомили із тонкощами банківської справи: показали, як влаштований банкомат, вчили користуватись банкінгом, пояснили, як здійснювати покупки в інтернет-магазині, як користуватись карткою. Також діти отримали відомості про роботу касира та інкасатора. Найуважніші учні були нагороджені призами – яскравими прапорцями. Вихованці вчилися перевіряти рахунок картки, поповнювати кошти, рахувати гроші на спецмашині, відрізняти фальшиві купюри від справжніх. Діти розділилися на дві команди "Грошенята" та "Юніори". Тренери запропонували учасникам гри переглянути баланс картки на швидкість через термінал самообслуговування. Команди змогли правильно виконати завдання і були нагороджені цукерками. На згадку про екскурсію діти отримали буклети, які допоможуть отримати бажаючим картку «Юніор». Ця захоплююча подорож залишила приємні враження від побаченого. Особисто хочеться подякувати Артему Євгеновичу за організацію та проведення цікавої та захоплюючої екскурсії ПриватБанком.

The Day of Drama

The Day of Drama в мовному загоні розпочався з музичного супроводу. Діти слухали пісні англійською мовою, які виконував Должанський І.І. та разом зі своїм вчителем вивчили пісню «Yellow Submarine».

Цікавою була екскурсія до районної бібліотеки, де діти знайомились з творами англійських письменників, брали участь в інтелектуальних та рухливих іграх.

Протягом дня діти читали уривки з творів В. Шекспіра, Дж. Байрона та обговорювали їх.

Після обіду учні переглянули презентацію «British And American Writers», слухали уривки з мюзиклу «Romeo and Juliet».

2 червня – День казки

Всім сподобався «День казки» в таборі, адже не секрет, що кожна дитинка, потайки, уявляє себе казковим героєм і мріє колись зіграти цю роль!!! Цей день табору був присвячений дитячій казці. Адже дітки понад усе люблять читати, дивитися, слухати, а також інсценувати дитячі казки.

Це була незабутня зустріч дітей зі своїми улюбленими героями, які прийшли до відпочиваючих з вікторинами «Відгадай, з якої я казки?», конкурсу інсценівок «Я - актор», рольових ігор та екскурсії до районної бібліотеки. Бібліотечна подорож принесла дітям багато пізнавального. Вони знайомилися з дитячою періодикою, відгадували загадки, грали в дидактичні, рольові та рухливі жартівливі ігри. Переможці отримали солодкі призи. Вихованці повернулися до табору з повним задоволенням.

«My Native Town» в мовному загоні

2 червня робота у мовному загоні «Friends» була присвячена темі «My Native Town». Діти повторили лексичні одиниці у формі гри «Бінго», взяли участь у вікторині «My Home Town». Переможці отримали невеличкі заохочувальні призи. Цікавою була рольова гра «How to Get to...». Діти також виконали проектну роботу «My Street». Пізнавальною для членів загону була екскурсія рідним містом, під час якої діти познайомились із визначними місцями Куп’янська і описували будівлі, розташовані на центральних вулицях. Підсумком роботи загону стало складання побажань рідному місту «I’d Like My Town to Be…».

1 червня - День захисту дітей

Він залишив у спогадах вихованців табору лише позитивні емоції. Щороку в перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Гарно організоване, яскраве і масове свято відбулося сьогодні за сприяння державної адміністрації міста. Воно зібрало у міському Парку культури та відпочинку безліч дітей, куди завітали загони і нашого пришкільного табору «Барвінок». Поряд з дитячим майданчиком працювало ігрове містечко. У програмі свята були різні конкурси, ігри, змагання, концерт.

Родзинкою шоу було використання елементів аквагриму на обличчі дітей. Яскраві, барвисті і незвичайні малюнки створили веселу атмосферу на цьому заході. Творчі малюнки наносять на обличчя і тіло за допомогою спеціальної фарби, яка абсолютно не шкідлива для шкіри і легко змивається водою з милом. Аквагрим дає можливість зануритися в казковий і чарівний світ. У виступі дитячої творчості та розважальній програмі брали участь і вихованці нашого табору.

Усіх учасників свята організатори пригостили морозивом, соком та солодощами.

Дорогі друзі! Нехай ваше життя буде сповнене яскравими барвами радості, приємними враженнями й відкриттями! Нехай здійсняться всі ваші мрії!

Зі святом вас!

Ще один цікавий день «You and me, me and you!» в англомовному загоні

1 червня 2016 в англомовному загоні «FRIENDS» діти цікаво та змістовно провели час. День розпочався з малюнків на асфальті з теми «Children’s Dreams». У міському парку пройшло традиційне велике свято, присвячене Дню захисту дітей. Школярі брали участь у конкурсах, розвагах, майстер-класах та отримали солодкі призи. Також проведена гра на свіжому повітрі «You and me, me and you!». Досить дивно було чути англійську мову на різноманітних каруселях. Вихованці жваво ділилися враженнями англійською мовою, а вчителі пробачали їм невеличкі помилки, слідкуючи за тим, щоб маленькі похибки не заважали спілкуванню. Розвиваймо свій потяг до вивчення англійської мови!

День музичних розваг

31 травня у пришкільному таборі «Барвінок» - День музичних розваг. В цей день був проведений конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!» Віднайшли справжні скарби дитячих талантів.

Діти також відвідали розважальне шоу, де брали участь у проведенні фокусів та ігор-ілюзій. Вихованці отримали неабияке задоволення.

Ігри з теми «Family And Friends» на свіжому повітрі

31 травня в англомовному загоні «Friends» діти цікаво і змістовно провели день. Вихованці з задоволенням грали в гру «I Can Make Photos» на свіжому повітрі, під час якої вони фотографували виконання різних завдань, демонструючи спритність, наполегливість, зацікавленість у вивченні англійської мови. Також протягом дня діти охоче включалися в діалоги з учителями та товаришами, удосконалювали вміння говорити англійською з теми «Family And Friends», охоче малювали родинне дерево та демонстрували його своїм друзям. Гра « Find Somebody Who…», яка була проведена на спортивному майданчику, додала дітям азарту та натхнення у бажанні спілкуватися англійською. Удосконалюймо свою англійську! Будьмо сучасними!

Відкриття табірної зміни

30 травня 2016 року на базі Куп’янської загальноосвітньої школи розпочав свою роботу табір з денним перебуванням «Барвінок» у кількості 80 вихованців. З них: 2 загони – вихованці 1-4 класів ( 55 учнів) та 1 загін (англомовний, 25 учнів) – вихованці 5 класів. У таборі відпочиватимуть 21 вихованців різних соціальних категорій. Харчування здійснюється на базі ЗОШ № 6, вартість якого становить 17 грн. на одну дитину в день.

Начальник табору - Герасименко Олена Олександрівна, як і всі вихователі оздоровчого табору, зацікавлена в багатовекторному, змістовному та якісному відпочинку дітей.

З метою оздоровлення та відпочинку дітей та згідно з виховним планом, складеним з урахуванням побажань дітей, у таборі планується організація та проведення різноманітних заходів: екскурсії, свята, змагання, конкурси, вікторини.

Першого дня роботи табору відбулося свято відкриття табірної зміни «Здрастуй, літо, золоте! Нехай барвінком все цвіте!». Кожен загін презентував себе та вітав всіх присутніх з початком літа. Протягом дня діти обрали назви загонів, вчили девізи та речівки.

Бажаємо нашим вихованцям цікавого відпочинку та оздоровлення, яскравих вражень та незабутніх емоцій!

Відкриття англомовного загону “FRIENDS”

30 травня 2016 року в англомовному загоні “FRIENDS” оздоровчого табору «Барвінок» на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося відкриття табірної зміни, на якому загін привітав всіх вихованців оригінальним виступом. Пройшли перші заняття з учителями англійської мови. Учні розучували слова пісні «You And Me», працювали в парах і групах, вивчили під час заняття нову лексику. Також діти грали в дидактичну гру “Find And Match”, створювали постери “My Camp ” та плакат “We Are Friends ”. Вихованці переглянули та обговорили цікавий фільм. Після обіду учасники табору спілкувались та грали в ігри в парку. День пройшов весело, діти отримали незабутні враження! Бажаємо всім гарно відпочити в нашій табірній англомовній зміні!