Свято першого дзвоника

Як завжди, урочисто відбулося Свято першого дзвоника і в нашій школі. Особливо незвичайним воно було для першокласників. Цього року шкільна родина поповнилася 113 малюками, які стануть її невід’ємною частиною. А двері в Країну Знань їм відкриють талановиті, творчі, невтомні чарівниці дитячого настрою і святкових розваг, наші вчителі. Від щему на святі набігали сльози і у випускників, бо вони останній раз зустрічають Свято першого дзвоника.

Прийшла, прийшла свята година,
Настав жаданий довгий час.
Двадцять п’ять років Україні
І Перше вересня у нас.

Пролунав перший дзвоник і для батьків, адже вони завжди крокують поруч із своїми дітьми. Дбайливі руки педагогів взяли тремтливі долоньки учнів, і вже разом усі вирушили у цікавий і незвичайний шкільний рік.

День сьогодні такий надзвичайний –
Знову школа покликала нас!
Перше Вересня – свято навчання
В добру путь нам усім, в добрий час!

Перший урок

Перший урок в цьому році присвячений 25-ій річниці Незалежності України. Його тема «Люби і знай свій рідний край».

Щасливі ми, що народилися і живемо в Україні. Тут жили наші батьки, діди і прадіди, тут корінь українського народу. Знати своє– це знати мамину пісню, батьківську хату, стежину, яка веде у великий шлях любові до Батьківщини. Україна – милозвучна рідна мова, вишитий рушник, задушевна лірична пісня і крилатий танець. Тож сьогодні на Перших уроках мова йшла саме про це.

Наша мета - виховати національну свідомість; ознайомлювати з історією українського народу та обрядами; з народнопісенною творчістю, розвивати найкращі моральні якості через ушанування української символіки.

Отже, мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, традиції взаємодопомоги, чиста криниця – усе це наші символи, історія, родовідна пам’ять. Ми живемо в Україні й любимо її гарну співучу мову, прекрасних людей і пишну природу.

Сьогодні ми багато дізналися про нашу Батьківщину та її традиції. Пам’ятаймо про надбання наших предків!

Україно! Мій коханий краю!
Мати наша, рідна і свята!
Небо чисте над тобою маю,
Медом нива диха золота.