16.04.2011 - 22.04.2011
Протягом тижня проводився класно-узагальнюючий контроль 10-х класів «Особливості організації НВП в 10-х класах у зв’язку з переходом на нову структуру та зміст навчання» та фронтальний контроль «Стан викладання математики в школі».

19.04.2011р. учні 5-10 класів провели акцію «За чисте довкілля», в рамках якої прибрали парк ім. Л.Мокієвської. Відповідально до виконання поставлених завдань віднеслись учні 5,6,7,8,9 класів. Адміністрацією школи оголошено подяку учням та вчителям за участь у загальноміській акції.

19.04.2011р. - підлітки-інструктори школи ( 13 учнів 9-10 класів), які працюють за програмами щодо профілактики здорового способу життя «Рівний-рівному» та «Школа проти СНІДу», взяли участь у ІІІ міському зльоті підлітків-інструкторів та педагогів-тренерів з упровадженням цих державних програм й отримали диплом ІІ ступеня за виступ агітбригади та диплом ІІІ ступеня за стіннівку.

19.04.2011р. – збірна команда школи (керівник Щирий О.В.) взяла участь у змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства, де посіла ІІІ місце.

20.04.2011р. та 22.04.2011р. – збірна команда школи (керівники Щирий О.В. та Медведєв О.Р.) взяла участь у змаганнях з футболу.

21.04.2011р. – проведено екскурсію до м. Соледар (керівник Дєєва О.Ю.). В ній взяли участь 28 учні школи.

21.04.2011р. – 7 учнів пільгового контингенту взяли участь в екскурсії до міста Харкова з відвідуванням музею Південної залізниці та м. Чугуєва з відвідуванням музею Рєпіна.

9.04.2011 - 15.04.2011
Протягом тижня проводився підсумковий класно-узагальнюючий контроль 5-х класів ««Створення умов для самореалізації та саморозвитку учня».

На засіданні методичних об’єднань вчителі-предметники розробили та затвердили питання для інтелектуальної гри «Крок до зірок», які містять як фактичний матеріал, так і завдання для розвитку критичного мислення, креативних здібностей учнів.

12.04.2011 р. проведено заходи до 50-річчя першого польоту людини в космос: показ кінофільму (6-7 класи), конкурс стіннівок, виставка літератури в бібліотеці, шкільна відеопрезентація документальних фільмів).

13.04.2011р. розпочав роботу Шкільний науковий симпозіум. Він відкрився захистом науково-дослідницьких робіт учнів фізико-математичної секції. Школярі презентували за допомогою мультимедійних технологій власні дослідження з тем: «50-ти річчя польоту Ю Гагаріна в космос» (Дяченко К, 8-В), «Теорія відносності» (Балабанов А., 9-А), «Доведення теореми синусів» (Піщик Г., 8-Г), « Математичний магічний квадрат» (Вьюнник В , 10-А), «Розповсюдження енергії в ізотропному просторі» (Книш Б, 10-Б) та інші.

13.04.11 - учні 8-а та 8-б класу взяли участь у гала-концерті «Осколянські зірочки», де були нагороджені переможці конкурсу дитячої та юнацької творчості «Осколянські зірочки» (Петриченко Альоша (10-А, Швацька Світлана (1-Б), хор учнів 1-3 кл, Вюнник Вікторія (10-А), танцювальний колектив «Озорные непоседы»).

13.04.11 - практичний психолог школи Надоля І.В. взяла участь у ІІ психологічному форумі до Всеукраїнського дня психолога «Виклики суспільства до сучасного практичного психолога».

14.04.2011 року -учні Шпраха Ніна (4-Б), Козьменко Анеліна (3-А), Доценко Яна (6-А), Банделет Катерина (8-В), Сівтунова Катерина (9-А) нагороджені за перемогу в конкурсі «Податки очима дітей»цінними подарунками та грамотами.

Учні 6,8,9 класів переглянули кінофільм «Профілактика наркоманії».

15.04.2011р. – Романов Микола (4-Б), Козьменко Анеліна (3-А) –взяли участь у міському фестивалі «Повір у себе і в тебе повірять інші» (у рамках фестивалю для дітей, які мають особливі потреби).

15.14.2011 р. – у школі проводився день цивільної оборони. Учні 1-4 класів провели цікаві вікторини, вчились виготовляти засоби індивідуального захисту; 5-7кл. виготовили змістовні газети, підготували художню виставку та провели по ній екскурсію; 8,9-х переглянули та обговорили фільми з відповідної тематики, взяли участь у засіданні «Круглого столу». Учні 10-х кл. змоделювали ситуацію з НС та взяли участь у тематичній естафеті.

GRAN1

26.03.2011 - 8.04.2011
Швидко пролетіли канікули, під час, яких школярі мали змогу доволі поспати, нагулятися на свіжому повітрі, досхочу поспілкуватися з друзями, займатися улюбленими справами.

Старшокласники в цей час змогли відпрацювати частину практики, побувавши на навчальних екскурсіях.

Майбутні журналісти й творчі працівники Каменюка Світлана, Коротка Людмила, Пахомова Лілія побували на святі газети «Вісник Куп'янщини», навіть отримати свої перші завдання. А минулої суботи делегація від школи відвідала студентський театр, який приїхав на гастролі в Ківшарівський БК після туру в Парижі. Глядачі отримали неповторні, глибокі враження від майстерної й зворушливої гри акторів, серед яких була, до речі, й наша землячка.

Найяскравішою подією цього тижня стала підготовка й участь школи у міському фестивалі художньої самодіяльності. Наш виступ відзначався добре продуманим сценарієм, експресією, яскравістю кольорів, і, головне, майстерністю виконавців. Юних акторів гаряче підтримували болільники, що теж добре підготувалися. Це свято довело, що перша школа має таланти, як серед учнів так і керівників та організаторів дійства.

12.03.2011 - 25.03.2011
Нарешті реально наблизилися такі довгоочікувані весняні канікули! Останні тижні перед цим були напруженими як для учнів, так і для вчителів - проводилися контрольні роботи, заліки, дороблялося те, що було пропущено. Особливо почали хвилюватися наші цьогорічні випускники - дев'ятикласники, адже їм доведеться вперше в житті складати іспити, і не один, а цілих п'ять. Не обділеними увагою Міністерства виявилися й учні інших класів, які теж складатимуть своєрідні екзамени - писатимуть контрольні роботи Державної підсумкової атестації.

Юні спортсмени брали участь у міських змаганнях «Діти Харківщини». Четвертокласники посіли в них сьоме місце, восьмикласники - шосте, а команда 6-Б класу - почесне третє місце.

Учитель обслуговуючої праці Павло Вадимович Мартиненко дебютував цього тижня, давши чудовий відкритий урок з використанням мультимедійної дошки.

Учитель української мови та літератури Паращич Валентина В'ячеславівна вдруге стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу радіоп'єс.

Юні артисти готуються до міського конкурсу «Осколянські зірочки», а інтелектуали школи - до виступів із науковими доповідями, на шкільному науковому симпозіумі.

Переможці конкурсу з російської мови «Ведмежатко» отримали свої нагороди, які передала координатор проекту Галина Євгеніївна Фефілова. Щасливих канікул!

5.03.2011 - 11.03.2011
Продовжується «Панорама творчих уроків та позакласних заходів, наскрізною темою якої є культурологічна складова навчально-виховного процесу;

Учні 10-х класів беруть участь у пробному (тренувальному) зовнішньому незалежному тестуванні;

10.03.2011р. відбулися змагання за програмою Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини». В змаганнях взяли учать 6 команд 3-4 класів, які добре підготував вчитель фізичної культури Медведєв О.Р. Перемогу виборола команда 4-В класу, (класний керівник Водолазська С.І)..

Кращими в змаганнях були батьки 4-Б класу (класний керівник Стороженко Н.Г.)

10.03.2011 року збірна команда школи, під керівництвом вчителя фізичної культури Щирого О.В., брала участь в урочистому відкритті ІІ етапу Малих Олімпійських ігор на базі ФОК с. Ківшарівка

11.03.2011р. відбулися змагання за програмою Малі Олімпійські

26.02.2011 - 4.03.2011
Центральна подія тижня у школі - це педагогічна рада за темою «Культурологічний підхід до освіти як імператив педагогіки та андрагогіки» , проведена на сучасному методичному рівні з використанням усіх інноваційних засобів та методів -мультимедійної презентації, інтерактивних прийомів, використання мультимедійної дошки. Учителі радилися про те, як підвищити культуру учнів та й свою власну - від культури мислення до культури спілкування. Педагоги встигли побувати й учнями, і слухачами, і доповідачами, і «проектантами» та художниками й мистецтвознавцями. У планах проведення Тижня науки, здійснення грандіозного проекту «День школи», над яким доведеться попрацювати всім - від адміністрації школи, вчителів до учнів та їхніх батьків.

Продовжується «Панорама творчих уроків та позакласних заходів, наскрізною темою якої є культурологічна складова навчально-виховного процесу

Учні 5-6 класів розпочали спортивні змагання - «Малі олімпійські ігри» - «Діти Харківщини». Перемогу отримали спортсмени 6-Б класу.

Під керівництвом та за участі бібліотекаря Ірини В'ячеславівни пройшли святкові заходи до 140-річного ювілею великої української поетки Лесі Українки. Учні 5-А класу з великим почуттям розповідали про письменницю, життя якої можна назвати подвигом, натхненно читали її вірші. У самій бібліотеці увагу читачів привертає виставка книг про письменницю.

Уже з четверга святково, красиво вдягнені дівчата почали відзначати свій довгоочікуваний день - 8- Березня, а хлопчики виявляли посильні знаки уваги та галантності.

Завершився тиждень проведенням свята Масляної. Під керівництвом вчителя англійської мови Гонти Я.М. та педагога-організатора Макогона Є.М. учні 10-А, 9-В, 8-А та7-А класів відтворили давній обряд проводів зими, закликали весну, співали пісні. Кульмінація свята – спалення Масляної, частування млинцями та веселі ігри навколо вогнища.

Отже, всім щасливих свят!

19.02.2011 - 25.02.2011
Цей тиждень минув під знаком свята - Дня захисників Вітчизни. Представники школи взяли участь у міському святковому заході; А вчителі вітали свій невеличкий, але міцний колектив чоловіків, які пройшли сувору школу мужності у лавах армії, дехто навіть і в «гарячих точках».

Юні шахісти школи посіли перше місце у міських змаганнях на базі СЮТ.

У дев'ятикласників відбулося цікаве змагання «Нумо, хлопці!». Перше місце посіла команда 9-Б класу. Театр історичної мініатюри поставив вистави за творами О. Довженка та В. Некрасова, на основі яких відбулася цікава дискусія про патріотизм.

12.02.2011 - 18.02.2011
Весело пройшов на минулому тижні День святого Валентина, який дуже полюбляють наші учні. Усі кишенькові (і не тільки свої, а й батьківські!) були витрачені на «валентинки», адже це так приємно привітати друзів, самому отримати привітання й щиро вірити, що всі побажання здійсняться.

Звання кращої в місті екологічної агітбригади завоювала команда школи під керівництвом учителя біології Вікторії Миколаївни.

У вівторок і в школі, і в місті пройшли заходи з пошанування ветеранів локальних воєн та пошанування загиблих. До пам'ятної дошки наших колишніх випускників-афганців В. Знови та В. Дьоміна були покладені квіти.

Зацікавлені учні продовжують працювати над різними проектами, беруть участь у конкурсах, акціях, кампаніях різних рівнів - від міського до всеукраїнського, наприклад, «Моральний вчинок», «Природа очима дітей», «Молода Україна за здоровий спосіб життя», «Стоп насильству», «Протидія поширенню наркоманії» та ін.. Чекаємо хороших результатів!

5.02.2011 - 11.02.2011
Тиждень, що минув, був насичений цікавими подіями в житті школи. Ще свіжі незабутні спогади і вчителів, і колишніх учнів про традиційну зустріч випускників. Уперше вчителі провели для минулорічних одинадцятикласників справжні уроки, щоб показати, як розвивається освіта, школа, чим вона збагатилася

Цікаву зустріч з мандрівниками провели вчителі Гонта Ярослава Михайлівна та Макогон Євгеній Миколайович.

А привітати й нагородити грамотами переможниць Всеукраїнського конкурсу «И помнит мир спасенний» учениць Скарлат Ірину, Бондар Єлизавету, Масну Катерину та їхнього наукового керівника Фефілову Галину Євгенівну приїхав один із членів журі конкурсу, проректор Харківського національного педагогічного університету Степанченко І.І.

Вчителі школи готуються до педради і дають цілу панораму відкритих уроків, готують творчі проекти. А на порозі вже улюблене свято - День святого Валентина. Саме йому й присвячені пам'ятний вечір та дискотека.

22.01.2011 - 4.02.2011
Продовжуються трудові будні школи. А наші «зірочки» не перестають радувати своїми успіхами.

Десятикласниця Сизонова Тетяна привезла з обласної олімпіади з обслуговуючої праці досить солідне 4 місце.

Дослідницько-пошукові роботи конкурсу «Пізнай свій рід, свій народ» Соляника Д., Піщик Г., Надолі В., Дяченко Н. внесені до альманаху, виданого у місті Харкові.

З успіхом пройшов семінар учителів історико-природознавчого циклу, на якому був представлений театр мініатюри в складі шкільного воєнно-патріотичного клубу «Полум’я», натхненником якого є вчитель історії Нідія Михайлівна Сасса. Самодіяльні аматори показали інсценівки, пов’язані з історією міста і школи.

Ці мініатюри, а також виступ лекторської групи 10-Б класу побачили і учні школи на заходах, присвячених річниці визволення Куп’янщини від фашистських загарбників.

Найяскравіша подія тижня – це вечір зустрічі випускників школи. Творчий звіт про нього читайте в наступному випуску.

25.12.2010 - 21.01.2011
Швидко промайнули Новорічні й Різдвяні свята, зимові канікули. Порадувала справжня зима, адже це – катання на санчатах, лижах, ковзанах, зимова риболовля з батьками.

Учні молодших класів побували на Новорічній ялинці у м. Харкові та в обласному театрі юного глядача на цікавих концертах і виставах.

Переможці міських олімпіад та конкурсів виїжджають на обласні змагання. Минулої суботи до Харкова на ІІІ-й етап Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Т. Г. Шевченка їздила єдина представниця від Куп’янська, наша дев’ятикласниця Світлана Каменюка.

Завершився доброчинний проект- аукціон, за допомогою якого школа тепер має в кабінеті фізики мультимедійну дошку.

Готуючи проектну роботу на конкурс із правознавства «Права та обов’язки дитини в родині», учениці 9-х класів Скарлат Ірина та Каменюка Світлана опрацювали нормативні документи й провели анкетування серед різних вікових груп учнів школи та їхніх батьків і зібрали цікаві дані. Своїми спостереженнями вони й хотіли б поділитися.

По-перше, у багатьох сім’ях батьки недостатньо обізнані зі своїми обов’язками щодо дітей і не завжди виконують їх, адже нагодувати, одягти дитину, забезпечити нормальними житловими умовами – це ще далеко не все. На батьках лежить обов’язок виховувати дітей на основі загальнолюдських цінностей, поважати людську гідність дитини, створювати умови для її гармонійного розвитку.

У деяких родинах немає можливості забезпечувати всі права дитини через економічне становище, в інших – через незнання цих прав, не володіння (і не бажання оволодіти!) якимись педагогічними знаннями, навиками, ще в інших – через власну байдужість та перекладання відповідальності на школу, державу.

Як з’ясували дівчата з анкет, сварки в сім’ях з дітьми 10-11 років найчастіше виникають через несумлінне навчання, невиконання дітьми певних доручень батьків, неохайність. До думки дітей на сімейній раді не дуже дослухаються.

У родинах із підлітками 14-15 років непорозуміння найчастіше виникають через бажання дитини відстояти свою думку, бути вільним у виборі друзів, способу проведення вільного часу, через лінощі. Щоправда, на сімейних радах батьки тут частіше враховують думку своїх дітей.

Юні правозахисниці виробили й низку рекомендацій для батьків і дітей з метою поліпшення їхніх стосунків та уникнення сварок, непорозумінь. І серед них – більше поважати один одного, частіше й щиріше спілкуватися, не лінуватися, намагатися зрозуміти, поставити себе на місце іншого, толерантно й коректно ставитися – дітям до батьків,а батькам до дітей.

18.12.2010 - 24.12.2010
Нарешті закінчився останній навчальний тиждень у цьому році. Він був ознаменований напруженою роботою і вчителів, і учнів, отже всім хотілося щоб семестрова оцінка за знання була якнайкращою.

Порадували шкільні інтелектуали, посівши перше місце в міській олімпіади з фізики (десятикласник Борис Книш) та з інформатики (Дмитро Соляник з 10 класу та Микола Чорний з 9 класу).

До учнів початкових класів традиційно вже завітав з подарунками Святий Миколай. А в четвер відбувся новорічний бал для старшокласників, організований силами шкільного парламенту. Кожен із учнів міг виявити свої здібності і таланти та яскраво представити їх на сцені.

Новорічні свята відбулися також і в учнів середніх класів. Але найрадісніша подія - попереду. Це – канікули.

Усім щасливого Нового Року!!!

11.12.2010 - 17.12.2010
Минулого тижня продовжувалися інтелектуальні змагання школярів. На міському рівні відзначилися юні біологи,юні астрономи та юні філологи. Останні взяли участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді з української мови та літератури ім. Т. Г. Шевченка. Найвище досягнення -1-ше місце серед дев’ятих класів нашої Світлани Каменюки з 9-Б класу.

Найяскравіший захід тижня — аукціон учнівських робіт для придбання для школи мультимедійної дошки, у якому взяли участь шановані люди міста. Фонд школи поповнився близько 4-ма тисячами гривень.

Красивим, різнобарвним був і конкурс «Замість ялинки - букет», у якому виявилися талант, вправність і творча фантазія школярів та їхніх батьків.

З усіх предметів учні звітують про знання, здобуті за семестр. Учні молодших класів готуються приймати подарунки Святого Миколая, якому допомагатимуть їх вручати наші старшокласники.

У вчителів теж напружений період - йде атестація, готуються роботи на ярмарок педагогічних ідей.

Важкувато, але й приємно, бо вдалині вже сяють вогні Новорічної ялинки, нових мрій та сподівань.

4.12.2010 - 10.12.2010
Крок за кроком іде час до Нового року, нових досягнень і сподівань.

У понеділок на честь Дня Захисника Вітчизни десятикласники показали свою вправність у традиційному конкурсі строю та пісні.

Як багато років поспіль, радують успіхи наших учнів у міській олімпіаді з хімії, на якій команда десятикласників виборола 1-ше місце, а юні філологи на олімпіаді з української мови та літератури посіли 4, 5 місця, що ближче до перших місць, ніж до останніх.

10 творчих робіт - малюнків, віршів, саморобок від нашої школи поїхали з поштою на конкурс до Києва.

Активно готується школа до аукціону учнівських саморобок, кошти від якого підуть на придбання мультимедійної дошки.

Футбольна команда дівчат на регіональних змаганнях у сел. Двурічна посіла ІІ місце в турнірній таблиці змагань.

27.11.2010 - 3.12.2010
Зима пришла точно за календарем. Вдарив морозець і запахло першим сніжком.

Вдалині вже замаячили ялинка й Новорічні свята, а школярі продовжують «гризти граніт науки», змагатися на олімпіадах і конкурсах та отримувати чергові перемоги, як. наприклад, Григорова Дар'я в олімпіаді з історії, посівши перше місце серед десятикласників міста чи Билино Ірина, яка успішно захистила екологічний проект і посіла 11-е місце в міському конкурсі.

Тривають тиждень права та місячник патріотичного виховання, і учні дають відповіді на нелегкі, а інколи й каверзні питання анкети. Про їхні результати- під час наступної зустрічі.

20.11.2010 - 26.11.2010
На календарі - пізня осінь, а погода - як ранньої осені. Мабуть, саме це сприяє нашим учням у перемогах на олімпіадах, наприклад, із хімії та математики.

Особливо порадувала Настя Тимофеєва, учениця 9-А класу, що виборола високе друге місце в обласному конкурсі з хімії при Національному університеті ім. В. Каразіна. Це стало значною подією в рамках тижня хімії, що проводиться нині у школі.

У багатьох класах пройшли цікаві бібліотечні уроки, а шкільний ляльковий театр «Вишневі усмішки» показав цікаву виставу для учнів початкових класів «Казка про книжку».

На горизонті вже фінішна пряма — кінець І семестру. Школярам, особливо випускникам, доводиться докладати багато зусиль, щоб отримати омріяну хорошу оцінку. Опитування показало, що лише п'ята частина учнів класу змогла отримати хоч одну «дванадцятку» з якогось предмета.

Успіхів у навчанні й до зустрічі взимку!

13.11.2010 - 19.11.2010
Пройшов ще один тиждень напруженого учнівського життя. Тривало змагання шкільних інтелектуалів із фізики, російської мови та світової літератури. Найяскравішим був виступ десятикласника Дмитра Соляника з фізики.

Дев'ятикласники зустрілися з колишнім кадровим військовим Борисенком В. М, щоб почути схвильовану патріотичну розповідь про вікопомну історичну подію - визволення України від фашистських загарбників. Шкільна дружина юних пожежників змагалася цього четверга з іншими дружинами міста й посіла почесне друге місце. Центральна подія тижня - педагогічна рада. Учителі школи радилися, як не пропустити «вундеркіндів», підтримати їх, як створити комфортну психологічну обстановку на уроках та в позаурочний час.

8.11.2010 - 12.11.2010
Цей тиждень можна назвати інтелектуальним. Пройшли міські олімпіади з обслуговуючої праці, на якій наші дівчата і хлопці посіли І-ІІІ призові місця. Своїми успіхами можуть похвалитися й учасники міської олімпіади з російської мови та світової літератури, які теж зайняли високі місця серед своїх однолітків.

Рекордну кількість учасників зібрав Міжнародний конкурс із російської мови «Ведмежатко», координатором якого є Галина Євгенівна Фефілова.

Юні пожежники, що змагалися на минулому тижні, посіли непогане II місце серед дружин ЮДП міста.

До дня соціального працівника наш шановний соціальний педагог школи, суворий і добрий, Людмила Веніамінівна Урденко отримала Почесну грамоту. Із чим щиро вітаємо її!

А вчителі, готуючись до педради, взяли участь у семінарі «Психолого-педагогічний супровід уроку». Завуч школи Наталія Аскенівна та шкільний психолог Ірина Володимирівна вчили педагогів, як врахувати характери учнів, їхні вікові особливості і як стримувати себе, коли хочеться накричати на неслухняного учня, коли він не розуміє звичайної мови. Сподіваємося, що навчили! Успіхів їм у цій нелегкій справі!

23.10.2010 - 7.11.2010
Як одна мить пролетіли осінні канікули. Для багатьох вони були сповнені незабутніх вражень. В останній навчальний день дев'ятикласники, продовжуючи відзначати свято українського козацтва, зустрілися з отаманами Куп'янського козацтва Ярковим О. І. та Ярковим Р. О.

Члени шкільного парламенту вирушили коштом Південної залізниці на святкування 70-річя дитячої залізниці й провели незабутній день у Харкові: побували на екскурсіях, на чудовому концерті, посмакували приготовленими для них ласощами й проїхали в комфортабельному спеціальному поїзді.

Учні 7-9 класів побували в Харківському театрі музичної комедії. Але не тільки розваги чекали дітей на канікулах: юні інтелектуали змагалися па шкільних предметних олімпіадах.

Чудові враження отримали й учителі, які їздили до міста Умані, відвідали знаменитий Софіївський парк - одне з семи чудес України.

Новий тиждень приніс нові турботи й учням, і вчителям: першим -«гризти граніт науки», другим - намагатися донести той «граніт» до голів і душі своїх вихованців. Успішно пройшов у школі тиждень інформатики. На перервах учні мали змогу переглянути науково-популярні фільми на комп’ютерну тематику. Відбулися конкурси: комп’ютерних художників, комп’ютерних ерудитів, на кращу стіннівку. А 7 листопада деякі з учнів взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер-2010».

У конкурсі комп’ютерних художників перемогла учениця 6-Б класу Несмєянова Тетяна, ІІ місце посіла Шиляєва Олександра (5-Б), третім призером став учень 6-А класу Ківшар Віталій.

Конкурс комп’ютерних ерудитів серед учнів 9-10 класів виграв Чорний Микола (9-Б клас). Друге місце поділили між собою Бугайцов Руслан (10-А) і Мітін Владислав (9-Б). Серед учнів 7-8 класів перемогу святкував учень 8-Г класу Погребняк Сергій, ІІ місце посіла учениця цього ж класу Піщик Ганна. ІІІ призером став Ткаченко Владислав (8-Б клас).

Роботи призерів конкурсу комп’ютерних художників

16.10.2010 - 22.10.2010
Неначе недавно дзвенів перший дзвоник, а вже промайнуло бабине літо й два місяці навчання у школі. Минулий тиждень був дуже насиченим. Писалися директорські контрольні роботи, підганяли свої «хвости» й учні, і наші шановні педагоги.

Юні ерудити показували свої знання на шкільних предметних олімпіадах і в творчих конкурсах.

На «малій» педраді обговорювали стан справ у п'ятикласників - чи змогли вони адаптуватися в стінах старшої школи. Першим учителям - Ніні Василівні та Олені Іванівні щиро подякували за їхніх вихованців - гідну зміну.

Не змовкає галас у спортивних залах - йдуть змагання з «малого футболу».

П'ятикласники побували на екскурсіях в історико-краєзнавчому музеї та аптеці №63 й показали себе допитливими, вихованими учнями.

16 жовтня в м. Харкові відбувся І тур програми “Flex” (програма обміну майбутніми лідерами). У цьому заході взяли участь 7 учнів нашої школи. Четверо з них пройшли у ІІ тур: Рудницький Єгор (10-В клас), Обраменко Альона (10-Б клас), Смілянець Ольга (10-Б клас), Сівтунова Катерина (9-А клас).

У п'ятницю - довгоочікувана подія місяця - Осінній бал!

І - здрастуйте, канікули!

9.10.2010 - 15.10.2010
Минулий тиждень для нашої школи був щедрим на нагороди. Учениця 7-В класу Катя Банделей отримала грамоту за ІІ-е місце в обласному конкурсі «Податки очима дітей», перед цим посівши І-е місце в міському конкурсі за що отримала цінний подарунок - мобільний телефон. Вона ж посіла ще й ІІІ-е місце в обласному конкурсі «Безсмертний подвиг народу у Другій світовій війні».

Найпомітніша перемога - І-е місце в міському конкурсі ораторського мистецтва десятикласниці Віти Вюнник. Щиро вітаємо і вчительку Світлану Яківну Обушко!

14 жовтня відзначалося свято Покрови. У цей день у школі пройшов міський семінар класних керівників. Цікаві привітання для них приготували учні 6-го Б класу та ляльковий театр «Вишневі усмішки».

До Дня козацької слави юні історики випустили стіннівку, підготували повідомлення для учнів школи. Завершить тиждень змагання дев'ятикласників «Козацькі розваги».

1.09.2010 - 8.10.2010
Жарке літо заблукало й у вересневу школу. Пролунав перший дзвінок, і ціла армія першачків поповнила шкільну родину. У почесному званні випускників несподівано опинилися дев'ятикласники й запишалися. Трохи незвично після канікулярного безділля рано вставати, допізна сидіти над параграфами підручників, яких на столі у кожного школяра - ціла гора! Але зустріч із новим, незвіданим, набуття нових знань, спілкування з друзями того варті!


Бурхливе шкільне життя почалося майже одразу.

Десятого вересня відбулося традиційне в нашій школі відкриття Малих Олімпійських ігор. Найяскравіша подія цього дня - екологічний велопробіг. Старшокласники не лише показали свої спортивні вміння, а й зробили куточок нашого міста чистим - зібрали 80 мішків сміття, яке потім було вивезене. Закінчився цей захід смачною польовою кашею у майстерному виконанні учителів фізкультури.

А над шкільним асфальтом уже чаклують 200 юних художників - у них конкурс «Моя майбутня професія».

Міський етап Всеукраїнського конкурсу юних біологів приніс нам досить високе ІV місце.

На високі результати очікуємо ще в одному міському конкурсі «Щедрість рідної землі».

З регіональних змагань з міні-футболу серед дівчат юні спортсменки привезли І-ше місце. Щиро вітаємо їх і їхнього тренера Олега Рудольфовича Медведева!

Наші вчителі не лише наставники, а й самі - чудові спортсмени. Про це свідчить ІІ-ге місце, заняте ними в учительському туризмі.

22 вересня до Дня партизанської слави група шкільних лекторів підготувала для кожного класу повідомлення; юні історики випустили стіннівку й узяли участь у міському мітингу та поклали квіти до пам'ятника загиблим на Крейдяній горі.

Шкільною лінійкою та бібліотечними уроками було вшановано Всеукраїнський день бібліотек.

Жовтень нагнав холоду, але це не вплинуло на кипуче учнівське й учительське життя.

Школярі щиро привітали своїх наставників із Днем учителя, підготувавши святковий концерт і ... виконавши всі домашні завдання.

Семикласники запросили на свій Олімпійський урок улюблених наставників, ветеранів спорту Доценка В. І. та Бондаренка А.І.

А в десятикласників - «круглий стіл» у рамках тижня правової освіти «Виборча система України - прояв прямої демократії в державі».

Правовій освіті школярів була присвячена й зустріч з Коцюрою Мариною Валентинівною, начальником відділу міськради по роботі зі зверненнями громадян.